Resultaten laden ...

Asterweg 19 C 8

187 m2 kantoorruimte te koop in Amsterdam

Kenmerken

Prijs € 625.000 k.k.
Functie Kantoorruimte
Onderhoud buiten Uitstekend
Onderhoud binnen Uitstekend
Wijk / Buurt Soester Hoogt

TE KOOP

Op de bruisende Asterweg staat deze kantoorruimte van circa 187 m² te koop. Dit object ligt in Amsterdam Noord en dit gebied is volop in ontwikkeling en erg populair, mede door de combinatie van wonen en werken. De ruimte ligt op de zesde verdieping omringd door een diversiteit aan bedrijven. Denk hierbij onder andere aan Joolz, &Klevering, Basic-Fit, Shell Technology Centre, Filmmuseum het Eye en een diversiteit aan scale-ups en fashionbedrijven.

Deze kantoorruimte is voorzien van een kantine met pantry, 2 kantoorruimtes en een kamer voor opslag. Er zijn meerdere inbouwkasten en er zijn grote ramen die een prachtig uitzicht bieden over het IJ.

LOCATIE

De Asterweg is zowel met de auto als met de fiets en het openbaar vervoer zeer goed bereikbaar en is gelegen in een omgeving waar wonen en werken wordt gecombineerd.

Per auto:

Het object is uitstekend te bereiken. Binnen enkele minuten bent u via de S118 op de A10 of via de IJtunnel in het centrum van Amsterdam.

Per openbaar vervoer:

Ook met het openbaar vervoer is dit pand uitstekend te bereiken. Het object is gunstig gelegen in Amsterdam Noord ten opzichte van Amsterdam Centraal station. Bus 18 stopt praktisch voor de deur en de pont is op enkele minuten verwijderd. Iets verder op ligt metrostation Noorderpark die verbinding geeft met de Noord/Zuidlijn.

BESTEMMING

De bestemming is “Bedrijf” en te gebruiken als kantoorruimte.

METRAGE

De metrage is circa 187 m².

PARKEREN

Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.

KOOPPRIJS

€ 625.000,-- kosten koper.

VVE

De VvE kosten zijn circa € 785,-- per kwartaal.

BESCHIKBAARHEID

In overleg.

OPLEVERNIVEAU

Deze hoogwaardige kantoorruimte zal worden opgeleverd op basis van ''as is-where is'' en is onder ander voorzien van:

- Systeemplafond met inbouwarmaturen;

- Kantine met pantry voorzien van vaatwasser, koelkast en opbergkast;

- Opslagruimte en meerdere inbouwkasten;

- Grote ramen met uitzicht over het IJ;

- Gedeeld toilet op dezelfde verdieping.

ERFPACHT

De jaarlijkse erfpachtcanon bedraagt € 1.353,--.

VOORBEHOUD

De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. De verkoop zal geschieden onder voorbehoud van gunning verkoper.

INFORMATIE

Van der Linden Bedrijfsmakelaars

onderdeel Van der Linden Groep

Bos en Lommerplein 309-311

AMSTERDAM

Tel: 020-5 712 712

Vestigingen: Amsterdam, Almere, Lelystad, Haarlem, Dronten, Zwolle

Bijlagen

De aanbieder van dit object heeft een PDF Brochure beschikbaar gesteld.

Vraag brochure aan